BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. SCRABBLE (İngilizce Kelime Türetme Oyunu)TURNUVA BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

8. SCRABBLE  (İngilizce Kelime Türetme Oyunu)TURNUVA BİRİNCİLERİ BELLİ OLDU

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 8. Scrabble (İngilizce Kelime Türetme Oyunu)Turnuvası sona erdi. Beş gün süreyle devam eden ve Bursa genelinde 41 ortaöğretim kurumunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuvanın ödül töreni Nilüfer Belediyesi Barış Anadolu Lisesi’nde yapıldı.

Törene İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Uygar Umut, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat Gültekin, Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdülaziz Kayhan ve çok sayıda davetli katıldı.

Scrabble’ın öğrenciler açısından öneminden bahseden Umut, “Yarışmaya katılan tüm okul ve öğrencilerimizi kutluyorum. Organizasyona katkı sağlayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi. Okul müdürü Çağatay Yaşlık, bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.

8.Scrabble yarışmasında bireysel kategoride Işıklar Askeri Hava Lisesi öğrencilerinden M. Enes Arı birinci olurken, aynı okul öğrencilerinden Rahmi Avni ikinci, Mehmet Furkan Çakı üçüncü ve Hasan Hüseyin Kara dördüncü oldu. Okullar dalında ise Işıklar Askeri Hava Lisesi birinci, Nilüfer Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Nilüfer Nurettin Topçu Anadolu Lisesi üçüncü ve Yıldırım Bursa İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi dördüncü oldu. Turnuvada dereceye giren öğrenci ve okullara ödülleri verildi. Turnuva sponsoru YDS Academy ve turnuva teknik ekibine plaket takdim edildi. 

23-03-201623-03-201623-03-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.