BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ONUN FORMASINI SEN AL”

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursaspor Kulübü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen "Onun Formasını da Sen Al" projesine 500 forma dağıtarak destek verdi.
“ONUN FORMASINI SEN AL”

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Bursaspor Kulübü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen "Onun Formasını da Sen Al" projesine 500 forma dağıtarak destek verdi.

Heykel Valilik Binasında düzenlenen törene Vali Karaloğlu’nun yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa Spor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı ve Yönetim kurulu ile öğrenciler katıldı.

Okullarında başarılı olan öğrencileri ödüllendirmek amacı ile forma alarak kampanyaya destek verdiklerini belirten Bursa Valisi Münir Karaloğlu: " Onun Formasını da Sen Al kampanyası çerçevesinde Bursa Valiliği olarak bizde 500 forma ile bu kampanyaya katıldık. Bursa çok göç alan bir şehir. Türkiye´nin tüm illerinden, Kafkasya´dan, Balkanlardan çok sayıda insan bu şehirde yaşıyor. Özellikle göç ile gelen çocuklarımızın kentlilik bilincini artırmak, Kente olan sevgilerini artırmak ve hem de Kentin çok önemli bir marka değeri olan Bursa Spor sevgisini artırmak ve çocuklarımızı Bursa Sporlu yapmak amacı ile bu kampanya düzenlendi. Güzel bir kampanya. Karne döneminde okullarda başarılı olan öğrencilerimize ulaşarak ödüllendirmek istiyoruz. Temenni ediyorum ki şehrimizde bulunan kurumlarımız, Şirketlerimiz bu kampanyaya katılırlar. Bireysel olarak ta forma alıp hediye ederek bu kampanyaya katılmak mümkündür. Yeni Bursa Sporlu taraftarlarımızı da tebrik ediyorum" dedi.

Başkan Bölükbaşı ise "Bursaspor’un birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu zamanlarda düzenlenen bu kampanyanın çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Şu ana kadar 719 kişi ve kurum kampanyamıza katıldı. Toplam 7 bin 543 adet forma satıldı. Kampanyamızın sınırı yok. Sezon sonuna kadar devam edecek" dedi.

Konuşmaların ardından minik öğrencilere Bursaspor formalarını Karaloğlu, Bölükbaşı ve Sarıkaya giydirdi. Törene katılan BTSO Baha Cemal Zağra Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin (Okulu) özel öğrencileri, Vali Karaloğlu’na kendi yaptıkları vazoyu hediye etti.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.