BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB’Yİ ÖĞRENDİLER, HEDİYELERİ KAZANDILAR

AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nce 81 ilde gerçekleştirilen “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor“ yarışmasında dereceye giren öğrencilere, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştiren törenle ödülleri verildi.
AB’Yİ ÖĞRENDİLER, HEDİYELERİ KAZANDILAR

AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü’nce 81 ilde gerçekleştirilen “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor“ yarışmasında dereceye giren öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştiren törenle ödülleri verildi.

Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, AB ile ilişkilerin, bu konuda bilgili ve bilinçli öğrenciler yetiştirilmesiyle daha istenen noktalara geleceğini söyledi.

Yarışmada ilimizde kategorilerinde ilk üçe giren öğrencilere ödülleri ve hediyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya tarafından verildi.

Yarışmada kategorilerinde birinci olanlara dizüstü bilgisayar ve Teşekkür Belgesi; ikinci olanlara bisiklet ve madalya; üçüncü olanlara satranç takımı ve madalya verildi. Öğretmen ve okul yöneticilerine de çeşitli hediyeler takdim edildi.

Bilgi, resim, öykü ve slogan kategorilerinde yapılan yarışmanın Ankara’da gerçekleştirilen finallerinde, Bilgi dalında Bursa İMKB Gürsu Anadolu Lisesi dört öğrenciden oluşan ekibiyle Bursa Birincisi olarak ilimizi temsil etti.

Aynı şekilde Ankara’da gerçekleştirilen finallerde Slogan yarışmasında Peyami Safa Ortaokulu’ndan Ezginur Aktaş, Resim yarışmasında Emir Sultan Lisesi’nden Emin Baran, Öykü Yarışmasında Koza Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Zehra Gülbeyaz ilimizi temsil ettiler.

8018-8019-8020-8021-8022-8023

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.