BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ
![AFET FARKINDALIK EĞİTİMİ](/www/images/mansetresim.png)
Bursa Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün 08.02.2022 tarihli ve 235279 sayılı yazısı gereği, 2022 yılında AFET FARKINDALIK EĞİTİMLERİ devam etmekte olup; Afet Farkındalık Eğitimi filmi buradan indirilerek veya https://www.youtube.com/watch?v=WiN2JrUXOBI linki üzerinde okullarda tüm idari personel, öğretmen ve öğrencilere izlettirilecektir.