BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİNUR AKTAŞ VE SERKAN GÜR'DEN ŞÜKRÜ ŞANKAYA ANADOLU LİSESİNE ZİYARET

ALİNUR AKTAŞ VE SERKAN GÜR'DEN ŞÜKRÜ ŞANKAYA ANADOLU LİSESİNE  ZİYARET

Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile birlikte Şükrü Şankaya Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okulun İstiklal Marşı törenine katılan Aktaş ve Gür, öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı'nı okudu. 

Tören bitiminde kısa bir konuşma yapan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, yeni eğitim öğretim yılının öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek sözlerine başladı. Aktaş: "Sevgili öğrencilerimiz, sizler çok güzel bir okulda okuyorsunuz. Geçen yıl güçlendirmeden dolayı farklı bir okulda okudunuz. Bundan dolayı bazı sıkıntılar vardı ama bu sene bitti. Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'e ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Serkan Gür'e çok teşekkür ediyorum. Bursa'da yeni okullarla alakalı süreç de başladı. Bu da okullarımızı rahatlatacak. Şükrü Şankaya Anadolu Lisesinde yapılan güzel çalışmalardan dolayı okul müdiremizi ve öğretmenlerimizi kutluyorum. Liseden mezun olduktan 35 yıl sonra bir bayrak törenine katıldım. Sizinle beraber o duyguyu tekrar yaşamış oldum." dedi. 

İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, "Yeni haftaya, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle bir arada olarak başlamak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Onların enerjisi bizlerin çalışmalarına ışık tutuyor. Okulumuz güçlendirme çalışması tamamlanarak bu yıl eğitim ve öğretime başladı. Her şey öğrencilerimizin çok daha iyi ortamlarda eğitim almaları için yapılıyor. Okulumuzu ziyaret eden ve Bursa eğitimine her daim destek veren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyor, öğrencilerimize de başarılar diliyorum." dedi.

19-09-202219-09-202219-09-202219-09-202219-09-202219-09-2022

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.