BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARAŞTIRMA, YARIŞMA VE SOSYAL ETKİNLİK İZİNLERİ

ARAŞTIRMA, YARIŞMA VE SOSYAL ETKİNLİK İZİNLERİ

İlgi : MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün 22/08/2017 tarihli ve 35558626- 10.06.01-E.12607291 (2017/25) sayılı Genelgeleri.

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı her tür ve derecedeki okul ve kurumlarda gerçekleştirilmesi planlanan araştırma, yarışma ve sosyal etkinlik izinleri için ilgili birimlere ayse.meb.gov.tr internet adresi üzerinden müracaat edilmesi hükmünün yer aldığı ilgi genelge (2017/25) ekte sunulmuştur. (İlgi Genelgenin 3.Maddesi)

Bakanlığımızın 2017/25 sayılı genelgeleri doğrultusunda, her türlü özel/resmi okul, kurum, belediye, dernek, gerçek veya özel kişi vb. tarafından yapılacak, Bakanlığımıza bağlı her tür ve derecedeki okul ve kurumlarda gerçekleştirilecek "araştırma, yarışma ve sosyal etkinlik izinleri" başvuru işlemlerinin ayse.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yürütülmesi gerekmektedir. 

ayse.meb.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapıldığına dair imzalı formun ibraz edilmediği "araştırma, yarışma ve sosyal etkinlik” başvuruları kabul edilmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Uygar UMUT                                                                                 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

EKİ: 

1- 2017/25 sayılı genelge (2 Sayfa)

2- Açıklayıcı Görseller (6 Sayfa)

NOT: ayse.meb.gov.tr adresinden başvuru yapmak, başvuru işleminin tamamlandığı anlamına gelmemektedir. ayse.meb.gov.tr adresinden yapılan başvuru ön başvuru kabul edilmekte olup, ön başvuru sonucunda sistemin verdiği form dilekçe imzalı olarak Bakanlığımıza bağlı hangi kuruma müracaat edilecekse (Okul, İlçe, İl MEM, Bakanlık) o kuruma başvuru evraklarıyla birlikte teslim edilecektir.

Ekler İçin Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.