BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asansör Bakım İhalesi Yapılacak Okullar (2. Etap)

Asansör Bakım İhalesi Yapılacak Okullar (2. Etap)

İHALE İLANI

 

1-Listede belirtilen okul asansör bakım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü-kapalı zarf usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu, birim fiyat teklif cetvelleri ve teknik şartnamelere Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki ilanlar ve duyurular kısmından ulaşılabilir. (Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat teklif cetvellerinde ve teklif mektuplarında maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4-Tekliflerin 13/04/2018 Cuma Günü saat: 14.00’a kadar Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

5-Tekliflerin değerlendirilmesi 13/04/2018 Cuma Günü saat: 14.00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

6-İhaleye İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat Emlak Şube Müdürlüğüne bağlı İl Enerji Yönetim Birimine Akredite olan firmalar katılabileceklerdir. Henüz akredite olmamış firmalar ihale zamanına kadar gerekli belgeleri hazırlayıp Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasında faaliyet gösteren İl Enerji Yönetim Birimine başvurabilirler.

 

Asansör Bakım İhalesi Yapılacak İlimiz Okullarına Ait Liste (2.Etap) İçin Tıklayınız.

Asansör Bakım İhalesi Yapılacak İlimiz Okullarına Ait Liste Ekleri (2.Etap)  İçin Tıklayınız.

Doğrudan Temin Usulü Teklif Mektubu İçin Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.