BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEKSİAD BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ

BEKSİAD BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ'Nİ ZİYARET ETTİ

BEKSİAD (Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim Kurulu, Osmangazi Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti.

Osmangazi Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret eden BEKSİAD Başkanı Ömer Yıldız ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Çifte Havuzlar Kurs Merkezindeki dikiş atölyelerinde incelemelerde bulundu.  

Halk Eğitim Merkezi'nin faaliyetleri hakkında Kurum Müdürü Mehmet Köse'den bilgi alan BEKSİAD  Başkanı Ömer Yıldız, "Amacımız sektörümüzde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların daha ileri bir düzeye ulaşmasına yardımcı olmak, sektörün kamuoyundaki imajın artırmak, firmalar arasındaki iletişimi düzenlemek, eğitim çalışmaları yoluyla sektördeki kaliteyi yükseltmek, sektörün iç ve dış piyasalarda tanıtımını yapmak, sektör ile ilgili toplumsal gelişmelerde ve kamuoyunu ilgilendiren konularda görüş ve öneriler geliştirmektir. Sektörde her zaman kalifiye elemana ihtiyaç duyuyoruz. Bu nedenle Halk Eğitim Merkezimiz bünyesinde açılan bu kurslarda kendini geliştirenlere iş kapılarının her zaman açık olduğunu belirtmek isterim." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Osmangazi Halk Eğitim Merkezi  Müdürü Mehmet Köse, "Bursa'da kendi alanında 60 ülkeye ihracatta bulunarak ülkemiz ekonomisine ciddi katkılar sağlayan BEKSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu'nun gerçekleştirdiği  ziyaret, kursiyerlerimizi ve usta öğreticilerimizi oldukça motive etmiş, kurs bitimi istihdam konusunda kaygılarımızı gidermiş ümidimizi artırmıştır." dedi.

05-01-202105-01-202105-01-202105-01-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.