BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA 20. KİTAP FUARI BAŞLIYOR

BURSA 20. KİTAP FUARI BAŞLIYOR

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliğiyle düzenlenen "Bursa 20. Kitap Fuarı" kapsamında, tanıtım toplantısı yapıldı. 

Toplantıya TÜYAP Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdürü İlhan Ersözlü, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Kenan Kocatürk, Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Mudanya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Tosun, BTSO Başkanı İbrahim Burkay ve İl Millî Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük katıldı. 

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki fuara 300'e yakın yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılacak. TÜYAP Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle; ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) ve Mudanya Üniversitesinin destekleriyle hazırlanan fuar, 29 Nisan-7 Mayıs'ta düzenlenecek. Panel, söyleşi, atölye çalışmaları ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70'ten fazla kültür etkinliği ile birçok yazar, fuar boyunca okurlarla buluşacak.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.