BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BURSA İL MEM İLE KÖFTECİ YUSUF ARASINDA MESLEKİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ
![BURSA İL MEM İLE KÖFTECİ YUSUF ARASINDA MESLEKİ EĞİTİM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/11095247_IMG_9724.jpg)
Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Köfteci Yusuf Hazır Yemek Temizlik Canlı Hayvan Et Mamulleri Entegre Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş. arasında Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı. Yenişehir'de düzenlenen protokol imza töreni Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve Köfteci Yusuf Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Akkaş'ın katılımıyla gerçekleştirildi.