BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA İL MEM İLE MUDANYA ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

BURSA İL MEM İLE MUDANYA ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü İLE Mudanya Üniversitesi arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.  İl Millî Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen imza törenine Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, Mudanya Üniversitesi Bursa Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ömer Bingöl ve Mudanya Üniversitesi Rektör Danışmanı Murat Şener katıldı.

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Mudanya Üniversitesi arasındaki eğitimde iş birliği protokolü, İl Müdürümüz Serkan Gür ve Mudanya Üniversitesi Bursa Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ömer Bingöl arasında imzalandı. Protokol ile Bursa ili sınırları içerisinde yer alan Millî Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında, eğitimin niteliği ile başta öncelikli olarak belirlenmiş alanlar olmak üzere taraflarca uygun görülen tüm alanlarda, planlı çalışmalar yürüterek, özellikle öğrencilerin başarı seviyelerini yükseltecek olan tüm eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılması amaçlanıyor. Protokolle ayrıca eğitim programlarının geliştirilmesi, öğretmen yeterliklerinin uygulamalı eğitim faaliyetleriyle artırılması ve ailelerin sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine destek olunması noktasında, taraflar arasında iş birliği ve koordinasyonun sağlanması hedefleniyor.

25-03-202225-03-202225-03-202225-03-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.