BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE İNOVASYON MERKEZİ STANDININ KONUĞU SELÇUK BAYRAKTAR OLDU

BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE İNOVASYON MERKEZİ STANDININ KONUĞU SELÇUK BAYRAKTAR OLDU

Bursa'da okullar, TEKNOFEST 2021 kapsamında Yunuseli Havaalanında kurulan Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge İnovasyon Merkezi Standı ve sergi çadırındaki yerini aldı. 

Bursa'da bulunan okullar ürettikleri elektrikli araba ve projelerini TEKNOFEST 2021 kapsamında Yunuseli Havaalanında kurulan Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge İnovasyon Merkezi Standı ve sergi çadırında ziyaretçilerin beğenisine sundu. Bu kapsamda TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş, sergi alanını ziyaret etti. Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge İnovasyon Merkezi Standı ve sergi çadırında Öğrenciler tarafından üretilen elektrikli arabalar ile sergilenen diğer projeleri inceleyen Selçuk Bayraktar ve Bülent Altıntaş, yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı öğrencileri ve onlara destek veren öğretmenleri kutladı. 

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge İnovasyon Merkezi Standı ve sergi çadırında Hürriyet MTAL, Otomotiv İhracatçıları Birliği MTAL, Mimar Sinan MTAL, Tofaş Fen Lisesi, Nilüfer İMKB Fen Lisesi, Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi yer aldı.

08-09-202108-09-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.