BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA (RAM) ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

Bursa’da hizmet veren Rehberlik Araştırma Merkezlerinin (RAM) çalışmaları masaya yatırıldı.
BURSA (RAM) ÇALIŞMALARI MASAYA YATIRILDI

Bursa’da hizmet veren Rehberlik Araştırma Merkezlerinin (RAM) çalışmaları masaya yatırıldı. Yıldırım RAM’da İl Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu başkanlığında gerçekleştirilen çalıştaya RAM bölüm başkanları ve İl Özel Eğitim Hizmetleri Koordinasyon Kurulu üyeleri katıldı.

Hedeflerinin RAM’ların eşgüdüm içinde çalışarak en iyi hizmeti vermesini sağlamak olduğunu belirten Hüseyin Hacıoğlu, “Çalıştaylarımızı belirli periyotlarla devam ettiriyoruz. İl-İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve RAM’lar olarak engelli çocuklarımızın eğitim yuvalarından ayrı kalmamaları için azami gayret gösteriyoruz. RAM hizmet binalarımızın iyileştirilmesi yönünde gereken çalışmalarımızı yapıyoruz. Randevu sürelerinin en aza indirilmesi konusunda tedbirler alıyoruz. Çözdüğümüz her sorunun neticesi, engelli çocuklarımızın menfaatine olacaktır. Amacımız yavrularımıza eğitim öğretim desteği sağlamak ve en iyi şekilde topluma kazandırmaktır’ dedi.

İl Özel eğitim Hizmetleri koordinasyonunda yer alan ilçe müdürlükleri ile RAM’lara yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Hüseyin Hacıoğlu, “Bu çocukların hepsi bizim çocuklarımız. Eğitimde feda edilebilecek hiçbir fert yoktur. Hedefimiz, en iyi fiziki ortamlarda, en iyi hizmeti, en kısa sürede verebilmektir” dedi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.