BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün işbirliğiyle hazırlanan “Eğitimde İş birliği Protokolü” Bursa Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilen bir törenle imzalandı.

Protokol; öğrencilere yönelik çalışmalar, kurumsal kapasite ve kaliteyi geliştirmeye yönelik çalışmalar ve velilere yönelik çalışmalar olmak üzere üç temel esastan oluşuyor. Ayrıca ders destek hizmetleri sunma/sınavlara hazırlama yöneltme-yönlendirme, çocuk üniversiteleri açma, program tanıtma ve mesleki rehberlik, spor, sanat ve kulüp faaliyetleri düzenleme, akademisyenler okullarda / öğretmen ve öğretim görevlisi hareketliliği, insan kaynaklarına ve öğretmenlere yönelik hizmetiçi eğitim çalışmaları düzenleme, velileri bilinçlendirme eğitimi ve okuma yazma kursları düzenleme gibi birçok alt başlık içeren protokolü gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, eğitime vermiş oldukları desteklerden dolayı Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’e teşekkürlerini iletti.

28-04-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.