BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bursa Ulusal Liseler Arası Münazara Turnuvası

Bursa Ulusal Liseler Arası Münazara Turnuvası

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda düzenlenecek olan 2. Bursa Ulusal Liseler Arası Münazara Turnuvası 7-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Turnuvaya Katılmak isteyenler 3 Mayıs 2022 tarihine kadar müracaat edebilecek.

Bursa Ulusal Liseler Arası Münazara Turnuvası ile öğrencilerde, öz güven ve sorumluluk duygusunun geliştirilmesi; kendilerini etkin bir şekilde ifade etmelerinin sağlanması; düşünme, araştırma, karşılaştıkları problemlere çözüm bulma yeteneklerinin geliştirilmesi, farklı görüşleri bir arada yaşatabilme olgunluğu kazanmalarının sağlanması, kanıtlar ve bilgiler yoluyla mantık yürüterek fikirlerini savunmalarına katkı sağlanması amaçlıyor.

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda düzenlenecek olan 2. Bursa Ulusal Liseler Arası Münazara Turnuvasının ilk etabı 7-8 Mayıs 2022 tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek. 120 takımın katılacağı ulusal turnuvanın final etabı 17 Mayıs 2022 tarihinde Merinos AKM Orhangazi Salonu'nda gerçekleşecektir.

Son başvuru tarihi 3 Mayıs 2022 olan turnuvaya katılım için tıklayınız.

15-04-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.