BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA'DA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, MEB BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU'NUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

BURSA'DA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI, MEB BAKAN YARDIMCISI KEMAL ŞAMLIOĞLU'NUN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bursa Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısı,  Milli Eğitim Bakan Yardımcı Doç. Dr. Kemal Şamlıoğlu, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu'nun katılımıyla Bursa Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz "Türkiye'de Mesleki ve Teknik Eğitim" konusunda bir sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından söz alan katılımcılar, mesleki ve teknik eğitim konusundaki fikirlerini anlattı. Karşılıklı fikir alışverişinin gerçekleştirildiği aynı zamanda mesleki ve teknik eğitimin geniş kapsamlı olarak masaya yatırıldığı toplantı dilek ve temenniler ile tamamlandı.

Toplantıya ev sahipliği yapan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'a teşekkür eden MEB Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Kemal Şamlıoglu, mesleki teknik ve eğitime Bakanlık olarak çok ehemmiyet verdiklerini, bu alanda önemli gayret sarf ettiklerini, yürütülen çalışmalarla mesleki ve teknik eğitimin daha iyi bir noktaya geldiğini söyledi.

Mesleki ve Teknik Eğitim Değerlendirme Toplantısına ev sahipliği yaptıkları için memnuniyetini dile getiren BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, başarıya ulaşmak için gerekli olan en önemli sermayenin beşeri sermaye olduğuna dikkat çekti. BTSO olarak son yıllarda önemli eğitim yatırımları gerçekleştirdiklerini belirten İbrahim Burkay, özel sektörün başta Milli Eğitim Bakanlığı olmak üzere ile devlet ile iş birliği içerisinde önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

06-09-202306-09-2023

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.