BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BURSA'DA OKULLAR, YENİ HAFTAYA ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞUYLA BAŞLADI
![BURSA'DA OKULLAR, YENİ HAFTAYA ŞEHİTLERE SAYGI DURUŞUYLA BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2024_01/15110348_saygidurusubursa1.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda, Pençe Kilit Harekât bölgesinde şehit olan askerleri anmak amacıyla ülke genelindeki tüm okullarda bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Bu kapsamda Bursa'da tüm okullarda vatanımız uğrunda can veren aziz şühedamız ve bu menfur olaylarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimizi anmak için bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.