BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSASPOR SEVGİSİ KÂĞIDA DÖKÜLECEK

“Bursaspor Sevgin Kâğıda Dök” adlı şiir, hikâye, kompozisyon ve resim yarışmasına müracaatları tüm hızıyla devam ediyor.
BURSASPOR SEVGİSİ KÂĞIDA DÖKÜLECEK

“Bursaspor Sevgin Kâğıda Dök” adlı şiir, hikâye, kompozisyon ve resim yarışmasına müracaatları tüm hızıyla devam ediyor.

Bursaspor ve Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen “Bursaspor Sevgin Kâğıda Dök” adlı şiir, hikâye, kompozisyon ve resim yarışmasına müracaatlarda son haftaya girildi. Yarışmaya katılacak öğrenciler hazırladıkları eserlerini 22 Ekim Çarşamba gününe kadar okul müdürlüklerine teslim etmesi gerekiyor.

Projenin hedefinin küçük yaşlarda Bursaspor sevgisini okullarda öğrenim gören öğrencilere aşılamak olduğunu belirten Altyapı ve Futbol Okulundan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ali Turan “Bursaspor Sevgini Kâğıda Dök adlı yarışmamızda ilk ve orta dereceli okullarda “Bursaspor Bilinci ve Sevgisi” konulu şiir ve resim yarışması, Liselerde “Küllerinden doğan takım, Şampiyon Bursaspor” konulu hikaye yarışması, “Yaşadığım şehrin takımı, Bursaspor” konulu kompozisyon yarışması hayata geçiyor. Bursa’da yaklaşık 900 İlk ve orta dereceli, 200 adet ise Lisemizde öğrenim gören çocuklarımıza Bursaspor sevgisini aşılamak için bu yarışmayı düzenledik. Yarışmayla ilgili tüm ayrıntılara kulübümüzün web sitesinden ulaşılabilecektir. Bu projede bizlere destek olan İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz” dedi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bursaspor işbirliğinde organize edilen yarışmada Bursaspor sevgisinin ve bilincinin öğrencilere aşılanması hedefleniyor. Yarışmaya katılacak öğrencilerin hazırladıkları eserlerini 22 Ekim 2014 tarihine kadar okul müdürlüklerine teslim etmesi gerekiyor. İlçe milli eğitim müdürlüklerince Bursaspor Kulübüne ulaştırılan eserlerin değerlendirilmesi işlemleri ise 21 Kasım 2014 tarihinde sona erecek. Yarışmada dereceye giren öğrenciler Bursaspor Kulübünce ödüllendirilecek. Yarışmayla ilgili her türlü bilgiye Bursaspor Kulübünün web sitesinden ulaşılabilecek.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.