BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA’YA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ATANAN ADAY ÖĞRETMENLERE GÖREV YERLERİNDE ZİYARET

BURSA’YA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE ATANAN ADAY ÖĞRETMENLERE GÖREV YERLERİNDE ZİYARET

Vahide Aktuğ Ortaokulu, Ali Karasu Anadolu Lisesi ve Üçevler Faik Gökçen Ortaokulu’na atanan aday öğretmenleri ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, aday öğretmenlerin göreve başladıkları ilk günlerinde milli eğitim müdürlüğü olarak yanlarında ve her türlü sorunlarına çözüm bulmak için hazır olduklarını söyledi.

Sarıkaya, “Aday öğretmenler bu yıl ilk kez yapılan uygulama ile 1 Eylül itibarıyla asıl görev yerlerine başlamadan önce yetiştirilme sürecine tabi olacaklar. Bu kapsamda ilimize atanan öğretmenlerimizi Bursa’da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Öğretmenlerimizin üstün başarı göstererek öğrencileri çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donanmış, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesiller olarak yetiştireceklerinden eminiz. Onlara bu görevlerinde başarılar diliyorum.”dedi.

Ziyarette Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Tüfekçi,  İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa Sevinç ve Kemal Ünal da hazır bulundu.

09-03-201609-03-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.