BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'Canlı Destek' Uygulaması İdareci ve Öğretmenlerimizin Hizmetine Sunulmuştur

'Canlı Destek' Uygulaması İdareci ve Öğretmenlerimizin Hizmetine Sunulmuştur

Millî Eğitim Bakanlığının yürütmekte olduğu EBA Akademik Destek ve Canlı Ders uygulamaları ile ilgili karşılaşılan sorunların hızlı bir şekilde çözülebilmesi için Bursa Fatih Projesi Birimince kodlanan Canlı Destek Hizmeti başlatılmıştır. Gerek EBA Akademik Destek ile ilgili karşılaşılan sorunlar, gerekse de Canlı Ders oluşturulması veya Canlı Dersin uygulanması esnasında ortaya çıkan sorunların çözümü için sunulan Canlı Destek hizmetinden Bursa İli sınırlarında görev yapan öğretmen ve idareciler yararlanabilirler. Okullar, öğretmen ve idareciler, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce oluşturulan BURBİS sistemine ait üyelik bilgileriyle Canlı Destek hizmetine giriş yapabilirler.

Canlı Dersle ilgili sorun yaşayan öğrencilerimiz, öğretmenleri aracılığıyla sorunlarını Canlı Destek Sistemine iletebilirler. Canlı Destek hizmetinin sağlıklı yürütülebilmesi, sunulan hizmetin aksamaması için Canlı Destek talebinde bulunmadan önce, sık karşılaşın sorunların çözümlerinin sunulduğu Bursa Fatih Projesi web sitesinde bulunan SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümünü ziyaret ediniz. http://bursa.meb.gov.tr/fatihprojesi/sss

KAYNAK: http://bursa.meb.gov.tr/fatihprojesi

 

 

 

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.