BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğrudan Temin Yoluyla Onarım İhalesi Yapılacak Okullar

8 Adet Okul Binası Onarım İşi İhalesi
Doğrudan Temin Yoluyla Onarım İhalesi Yapılacak Okullar

İHALE İLANI

 

1-Listede belirtilen okul onarım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvelleri Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat teklif cetvellerinde maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu elektrik tesisatı onarım ihalelerine yalnızca sistemimize akredite olan firmalar katılabilecektir.

5- Teklifler her iş (okul ) için ayrı ayrı verilecektir.

6-Tekliflerin 17/07/2018 Salı Günü saat: 14:00’e kadar Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

7-Tekliflerin değerlendirilmesi 17/07/2018 Salı Günü saat: 14:00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

 

ONARIM İHALESİ YAPILACAK OKULLAR

1-Gemlik Lale Kemal Kılıç OO Elektrik Tesisatı Onarım İşi

2-Karacabey Anadolu Lisesi Pencere Değişim İşi

3-Karacabey Atatürk İO Ana Bina Wc Onarım İşi

4-Karacabey Cumhuriyet İO Çatı Onarım İşi

5-Karacabey Dayı Anadolu Lisesi Onarım İşi

6-Orhaneli Fevzipaşa İO Elektrik Tesisatı Onarım İşi

7-Osmangazi Çağlayan Memduh Gülseçen İO Onarım İşi

8-Osmangazi Orhanbey İO Onarım İşi

Ekler İçin Tıklayınız.

Doğrudan Temin Usulü Teklif Mektubu İçin Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.