BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğrudan Temin Yoluyla Yaptırılacak Onarım İşleri

Doğrudan Temin Yoluyla Yaptırılacak Onarım İşleri

İHALE İLANI

 

1-Listede belirtilen okul onarım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvelleri Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat teklif cetvellerinde maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu elektrik tesisatı onarım ve asansör ihalelerine yalnızca sistemimize akredite olan firmalar katılabilecektir. Akreditesi olmayan firmaların teklifleri değerlendirme dışı bırakılacaktır.

5- Teklifler her iş (okul ) için ayrı ayrı verilecektir.

6- Tekliflerin 11 Eylül 2020 Cuma günü saat 16:00 ya kadar verilmesi gerekmektedir.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.


Doğrudan temin yoluyla yaptırılacak onarım işleri'ne ulaşmak için tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.