BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğrudan Temin Yoluyla Z- Kütüphane Kurulumu ve Donatımı Yapılacak Okul İhalesi

Doğrudan Temin Yoluyla Z- Kütüphane Kurulumu ve Donatımı Yapılacak Okul İhalesi

İHALE İLANI

 

1-Listede belirtilen Z- Kütüphane kurulum ve donatım işi 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-İşe ait teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetveli Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetveli doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvelinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat cetvelinde maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı ihalesine katılacak olan firmalardan ihale konusu  Z- kütüphane işi veya benzeri işlere ait iş deneyim belgesi istenecektir. İş deneyim belgesinin onaylı ve aslı ibraz edilecektir.

5- Teklif her iş (okul ) için ayrı verilecektir.

6-Tekliflerin 17/10/2019 Perşembe Günü saat: 09:50'ye kadar Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri -1 Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

7-Tekliflerin değerlendirilmesi 17/10/2019 Perşembe Günü saat: 10:00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

Z- KÜTÜPHANE KURULUMU VE DONATIMI İHALESİ YAPILACAK OKULLAR

1-Karacabey İlçesi Adnan Menderes Ortaokulu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

Ekler İçin Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.