BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doğrudan Temin Yoluyla Z- Kütüphane Kurulumu ve Donatımı Yapılacak Okul İhalesi

Doğrudan Temin Yoluyla Z- Kütüphane Kurulumu ve Donatımı Yapılacak Okul İhalesi

İHALE İLANI

 

1-Listede belirtilen Z- Kütüphane kurulum ve donatım işleri 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi uyarınca doğrudan temin yoluyla (birim fiyat teklif usulü) yaptırılacaktır.

2-İşlere ait teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvelleri Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bursa.meb.gov.tr adresindeki linkten çıktı alınarak doldurulacaktır.(Sadece teklif mektubu ve birim fiyat cetvelleri doldurulacaktır.)

3-Teklif mektubu ve birim fiyat teklif cetvellerinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması gerekmektedir. Birim fiyat cetvellerinde maddi hata tespit edilmesi durumunda teklif değerlendirme dışı bırakılacaktır.

4- İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yapmış olduğu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı ihalesine katılacak olan firmalardan ihale konusu Z- kütüphane işi veya benzeri işlere ait iş deneyim belgesi istenecektir. İş deneyim belgesinin onaylı ve aslı ibraz edilecektir.

5- İhaleye katılacak yüklenici PVC teknik özelliklerini içeren bir belge ile PVC Analiz Raporunu ve VOC Emülsiyon Test Sertifikaları ihale esnasında teslim edilecektir.

6- Teklifler her iş (okul ) için ayrı ayrı verilecektir.

7-Tekliflerin 28/06/2021 Pazartesi Günü saat: 13:50'ye kadar Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Destek Hizmetleri -1 Bölümüne imzalı ve kaşeli kapalı zarf ile teslim edilmesi gerekmektedir. Zamanından sonra gelen teklifler değerlendirme dışı bırakılacaktır.

8-Tekliflerin değerlendirilmesi 28/06/2021 Pazartesi Günü saat: 14:00 itibariyle; oluşturulan komisyon marifetiyle, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda katılımcılara açık bir şekilde yapılacaktır.

Z- KÜTÜPHANE KURULUMU VE DONATIMI İHALESİ YAPILACAK OKULLAR

1-Osmangazi İlçesi Remzi Zümrüt İlkokulu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

2- İnegöl TOKİ Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Z- Kütüphane kurulumu ve donatımı işi

 

Ekler için Tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.