BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYNED İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile İlgili Seminerler

DYNED İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile İlgili ilçelerde bilgilerndirme toplantılarının ilki Osmangazi İlçemizde yapılmıştır.
DYNED İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile İlgili Seminerler

Bursa İli Milli Eğitim Müdürlüğü DynEd İngilizce Dil Eğtim Sistemi Koordinatörlüğü tarafından DynEd Bilgilendirme Toplantılarında ilk durak Osmangazi İlçesi idi.

Önümüzdeki bir ay boyunca sırasıyla Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Mudanya, İnegöl, Kestel, Gürsu, Gemlik, Orhangazi, İznik, Yenişehir, Karacabey, MKP, Keles, Harmancık, Orhaneli ve Büyükorhan ilçelerinde yapılacak olan bilgilendirme toplantılarında; ilçelerdeki DynEd Okul Sorumluları bilgilendirilip, yaşanan problemler çözülmeye çalışılacak. 17.02.2015 Salı günü gerçekleştirilen DynEd Bilgilendirme Toplantısı´na, Osmangazi ilçesi DynEd Koordinatörü Şube Müdürü Özcan BULUT, Osmangazi ilçesi DynEd Koordinatörü Yardımcısı Tuba ARMAN ile  Gülşen AĞBABA ve Osmangazi ilçesinde görevli olan DynEd Okul Sorumluları katıldı.

DynEd İl Koordinatör yardımcıları Serdar ÖZER ve Sedef TEKİN, Osmangazi İlçesi okullarından Demirtaşpaşa EML Konferans Salonu´nda; DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi hakkında bilgi vererek ve okullarda konuyla ilgili yürütülecek iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme yaptı.


Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.