BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

(e-PAS) Elektronik Proje Ağı Sistemi Öğretmenler Arası 1 Fikir Proje Yarışması

(e-PAS) Elektronik Proje Ağı Sistemi Öğretmenler Arası 1 Fikir Proje Yarışması

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi/özel okul öncesi, ilkokul, ortaokul, ortaöğretim, özel eğitim ve yaygın eğitim okullarında/kurumlarında görev yapan her bir öğretmenin ve idarecinin eğitim-öğretim ile ilgili farkındalık yaratacak, uygulanabilir ve sürdürülebilir proje fikirlerine alan açılarak Müdürlüğümüz ya da kurumlarımız bünyesinde toplumsal faydaya dönüştürülmesi amacıyla Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS) Öğretmenler Arası 1 Fikir Proje Yarışması düzenlenecektir.

Yarışmaya çevirimiçi (online) olarak 5 Nisan 2018 Perşembe gününden itibaren Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS)http://bursaarge.meb.gov.tr/epas adresi üzerinden başvurabilirsiniz.

Yarışma başvurusunda bulunmak ve yarışma hakkında ayrıntılı bilgi almak için http://bursaarge.meb.gov.tr/epas adresinde yer alan 1 Fikir Proje Yarışması Menüsünü kullanabilirsiniz.

 

Elektronik Proje Ağı Sistemi (e-PAS) Kurum Kullanıcı Adı ve Şifrenizi Kurum/Okul İdarenizden istemeyi unutmayın!Afiş indirmek için tıklayınız. 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.