BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ECENAZ’DAN BAŞBAKAN’A DUYGULANDIRAN ŞİİR

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Bursa’yı ziyaret etti. 
ECENAZ’DAN BAŞBAKAN’A DUYGULANDIRAN ŞİİR

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Bursa’yı ziyaret etti. Bir dizi program için geldiği Bursa´da Valiliği ziyaret eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, minik Ecenaz´ın okuduğu ´Bayrak´ şiiri ile duygulandı. Valilik ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici ile bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Bursa eğitimi hakkında bilgi aldı.

Bir dizi program için Bursa´ya gelen Başbakan Ahmet Davutoğlu, Bursa Valiliği´ne ziyarette bulundu. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın da eşlik ettiği ziyarette Başbakan Davutoğlu´nu Vali Münir Karaloğlu ve Kükürtlü Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri karşıladı. Davutoğlu´na çiçek takdim eden öğrencilerden 6 yaşındaki Ecenaz Sönmez, okuduğu ´Bayrak´ şiiri ile büyük takdir topladı. Davutoğlu, başından sonuna kadar büyük bir dikkatle dinlediği şiirin ardından minik öğrencilere üzerine imzasını attığı Türk bayrağı hediye etti. Öğrencileri alınlarından öpen Davutoğlu, daha sonra valilik binasına geçti.

İlk defa Başbakan Davutoğlu´nu yakından gördüğünü belirten minik Ecenaz, "Çok heyecanlandım. Daha önce televizyondan veya telefonlardan görmüştüm. İlk defa bu kadar yakından gördüm. Bize bayrak ve hediyeler verdi" diyerek, ´Bayrak´ şiirini basın mensuplarına da okudu.

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.