BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERDEM DESTEK 2021 PROGRAMINA BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Din Öğretimi Genel Müdürcüğünce 2020 yılında başlatılan Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli "ERDEM" Destek 2021 Programı'na başvurular 5 Mayıs'ta başlıyor.  
ERDEM DESTEK 2021 PROGRAMINA BAŞVURULAR BAŞLIYOR

Din Öğretimi Genel Müdürcüğünce "İmam Hatip Okulları Öğrenci Başarısının Artırılmasına Yönelik Ar-Ge Çalışmaları" kapsamında Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarına yönelik Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2021 Programına başvurular 5 Mayıs Çarşamba günü başlıyor.   

Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlâkî, insani, kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla 2020 yılında başlattığı Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli ERDEM projesi bu yıl da devam ediyor. 

Okullar altı alanda proje üretebilecek ve 30 bin lira destek alabilecekler 

ERDEM Destek 2021 programı kapsamında okullar; akademik başarının artırılması, kişisel ve mesleki gelişim, bilimsel çalışmalar ve yenilikçi fikirler, kültür ve sanat, fiziksel aktivite, spor ve sağlık, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük şeklinde 6 alanda proje üretebilecek ve 30 bin liraya kadar destek alabilecekler.  

Başvurular, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün dogm.meb.gov.tr/bilgisistemi üzerinden 5 Mayıs- 7 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılabilecek. 

ERDEM Destek 2021 Programı Uygulama Kılavuzu için  tıklayınız.  

Proje Başvuru Formu ve Faaliyet Bütçe Tablosu (EK-2 ve EK-3) için  tıklayınız.

KAYNAK:https://dogm.meb.gov.tr/www/erdem-destek-2021-programina-basvurular-basliyor/icerik/1220

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.