BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERTEV'DEN ÖĞRETMENLERE İLERİ SEVİYE 3B EĞİTİMİ

ERTEV'DEN ÖĞRETMENLERE İLERİ SEVİYE 3B EĞİTİMİ

Eğiticilerin Eğitimi Projesi (EĞİTEP) kapsamında Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfı (ERTEV) ve Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen İleri seviye 3B eğitimi tamamlandı.  Yarıyıl tatili süresince devam eden eğitimlere katılan ve başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını aldı. 

(EĞİTEP) Projesi kapsamında Bursa'da mesleki ve teknik ortaöğretim okullarında görev yapan öğretmenlere yönelik düzenlenen İleri Seviye 3B eğitimini başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını törenle aldı. Sertifika törenine Ermetal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu ve ERTEV Başkanı Fahrettin Gülener, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Bülent Altıntaş katıldı.  

Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliklerinin etkin bir şekilde sürdürülmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Fahrettin Gülener; "Bu proje ile öğretmenlerimize kendilerini geliştirebilme fırsatı sunmayı amaçladık. Eğitim konusunda her zaman her türlü desteğe hazırız. Yeter ki böyle istekli öğretmenler olsun. Bu eğitimlere gönüllü olarak iştirak eden öğretmenlerimize ve projeye destek olanlara teşekkür ederim." dedi. 

Ülke kalkınmasının üreten, ürettiği bilgi ve ürünler üzerinden dünyayla rekabet eden bir ülke olmaktan geçtiğini belirten Bülent Altıntaş; "Mesleki eğitime olan tutkusu ve mesleki eğitim için yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Fahrettin Gülener'e teşekkür ederim. Mesleki ve teknik eğitimde ERTEV'le işbirliğimizin artarak devam etmesi bizleri son derece memnun ediyor." dedi. Eğitimlere ciddi talep olduğunu belirten Altıntaş; "Öğretmen arkadaşlarım gelişim adına, öğrencilerine katkı adına içinde bulunduğumuz tatil döneminde gönüllü olarak buraya eğitim almaya, 'öğrenmeye devam etmeden öğrenmenin olmayacağı' mesajını vermeye geldiler. Emeği geçenlere ve bu eğitimlere katılan öğretmenlerimize tek tek teşekkür ediyorum." dedi.  

Konuşmaların ardından sertifika törenine geçildi. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını Gülener ve Altıntaş'ın elinden aldı. Eğitime katılan öğretmenler de aldıkları eğitimle hazırladıkları ürünleri Gülener ve Altıntaş'a hediye etti.

31-01-202031-01-202031-01-202031-01-202031-01-2020

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.