BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi BT Rehber Öğretmen Ek Görevlendirme Duyurusu

FATİH Projesi BT Rehber Öğretmen Ek Görevlendirme Duyurusu

 

İlgi:  Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ nün  Fatih Projesi BT Rehberliği Görevi   ile ilgili 30/12/2015 tarih ve 13507730 sayılı  yazısı

Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün ilgi yazısı ile ekteki açıklamalar doğrultusunda;  Fatih Projesi Kapsamında Etkileşimli Tahta ve İnternet ve Ağ Altyapısı kurulumu yapılan okullarımıza 26.09.2016 tarihinde FATİH Projesi BT Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılmıştı. Ancak çeşitli nedenlerle başvuru imkanı bulamayan ve il içi yer değiştiren öğretmenlerimiz için ek başvurular alınacaktır.

 

İlgi yazı ve ekteki açıklamalar doğrultusunda işlemlerin yapılması; şartları taşıyan ve istekli öğretmenlerin ekteki başvuru formunu bilgisayarda  doldurup çıktısını aldıktan sonra imzalayarak, şartları taşıdıklarına dair belgelerle birlikte kurumlarına teslim etmeleri ve teslim edilen formun gerekli yerlerinin okul idaresi tarafından doldurulup en geç 25.10.2016 tarihi mesai bitimine kadar okulun bağlı olduğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´ne üst yazı ile teslim edilmesi gerekmektedir. Gerekli Ekler için Tıklayınız..

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.