BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi BT Rehber Öğretmen Görevlendirme Duyurusu

 Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün ilgi yazısına istinaden ekteki açıklamalar doğrultusunda;  Fatih Projesi Kapsamında Etkileşimli Tahta ve Ağ Altyapısı kurulumu yapılan okullarımıza 06.02.2017 - 30.06.2017 tarihleri arasında  FATİH Projesi BT Rehber Öğretmeni görevlendirmesi yapılacaktır.

    Başvuru şartlarını taşıyan ve istekli öğretmenlerin ekteki başvuru formunu bilgisayarda doldurup çıktısını aldıktan sonra imzalayarak, şartları taşıdıklarına dair belgelerle birlikte kurumlarına teslim etmelerinin sağlanması ve teslim edilen formun gerekli yerlerinin okul idaresi tarafından doldurulması gerekmektedir.

      Bilgilerinizi, tüm resmi okullara gerekli duyurunun yapılarak; ilgi yazı ve açıklamalar doğrultusunda işlemlerin yapılması; İlçenizce başvuru formlarının incelenip ekleri ile birlikte eksiksiz olarak 26.01.2017 tarihi mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve  Eğitim Teknolojileri Bölümüne gönderilmesi hususunda gereğini rica ederim.

Görevlendirme yapılacak okulların listesi için Tıklayınız..


BT Rehber Öğretmenliği başvuru formu için Tıklayınız..

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.