BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GELECEĞİN VALİSİ HIZLI BAŞLADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı çerçevesinde Çocuk Vali, ´Ulu Şehrin´ liderliğini bir süre için ele aldı.
GELECEĞİN VALİSİ HIZLI BAŞLADI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programı çerçevesinde Çocuk Vali, ´Ulu Şehrin´ liderliğini bir süre için ele aldı.

Yahya Kemal Beyatlı Ortaokul Müdürü Avni Korkmaz, Öğretmen Hüseyin Eraslan, 4. Sınıf Öğrencisi Tuğçe Naz Hasarcıklı’dan oluşan heyeti  Bursa Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta karşıladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Koltuğuna oturan Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu 4. Sınıf Öğrencisi Tuğçe Naz Hasarcıklı, yaptığı konuşmada şunları söyledi.

 “İlk olarak herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Ben Bursa´yı çok seviyorum, burada doğdum ve büyüdüm. O yüzden benim için burası çok değerli. Bursa çok güzel bir şehir. Öncelikle ağaçlandırma işlerini hiç durdurmadan devam ettirmek isterim.” dedi.

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız’ı telefonla arayan Çocuk Vali Hasarcıklı: "Bursa´da çok fazla trafik kazaları oluyor. İnsanlar bundan zarar görüyor. Bunun için önlemleri arttırmamız lazım. Özellikle alkolü ve ehliyetsiz kişilerin trafiğe hiç çıkmamaları gerekiyor. Bu konuda denetimleri arttırmalıyız. Emniyet Müdürü Yıldız´da,  trafik ekiplerinin özellikle okul çevrisinde ve il genelinde gerekli tedbirleri aldığını, talimat üzerine bu konuda denetimlerini sıklaştıracağını söyledi.

Program sonunda Vali Yardımcısı Usta, Çocuk Vali ve beraberindekilerle günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.