BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜRSU’DA SPOR ŞÖLENİ

GÜRSU’DA SPOR ŞÖLENİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Büyükşehir Okul Spor Etkinlikleri’ kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığıyla, Büyükşehir Belediyespor Kulübü koordinasyonunda organize edilen ‘Büyükşehir Fiziksel Etkinlik ve Oyun Günleri’, Gürsu’da Gençlik Hizmetleri Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, bu eğitim öğretim yılında hedeflerinin 219 bin 500 öğrenciye ulaşmak olduğunu ve bugüne kadar il genelinde 155 bin öğrenciye ulaşıldığını belirterek “Hedefimize adım adım ilerliyoruz. İlçelerden ve okullardan gelen yoğun talepler doğrultusunda farklı branşlarda da etkinlikler ve turnuvalar düzenlenmeye devam edeceğiz.” dedi. 

‘Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri’nin ikinci yılını doldurduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz, Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak büyük bir güç birliğinin yaşandığını söyledi. Koz, desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

18-04-201618-04-201618-04-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.