BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HASTANE SINIFI EĞİTİMİ TEMALI İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

HASTANE SINIFI EĞİTİMİ TEMALI İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Hayata Renk Ver Derneği arasında "Hastane Sınıfı Eğitimi" temalı düzenlenen iş birliği protokolü Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve Hayata Renk Ver Derneği Başkanı Ayşe Şengel tarafından imzalandı. 

İmza törenine; İl Millî Eğitim Şube Müdürü Mahmut Karakaya, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Salih Metin ve Bursa İl MEM Ar-Ge Biriminde görevli öğretmenler ile dernek yetkilileri katıldı. 

Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi çerçevesinde Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Hayata Renk Ver Derneği arasında imzalanan protokolle; sağlık problemi nedeniyle örgün eğitim kurumlarından doğrudan yararlanamayacak durumda olan çocuklara evde ve hastanede yatarak tedavi gördüğü sürede verilecek eğitim ve psikososyal destek hizmetlerinin Hayata Renk Ver Derneği tarafından desteklenmesi ile ilgili usul ve esaslar düzenleniyor. 

26-05-202226-05-202226-05-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.