BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABAHATTİN DÜLGER’DEN COŞKUNÖZ EĞİTİM VAKFI’NA ZİYARET

SABAHATTİN DÜLGER’DEN COŞKUNÖZ EĞİTİM VAKFI’NA ZİYARET

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Coşkunöz Eğitim Vakfı’na nezaket ziyaretinde bulundu. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş ve Coşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zafer Dede’nin de yer aldığı ziyarette Sabahattin Dülger, Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Oya Coşkunöz ve Vakıf Müdürü Azize Gökmen tarafından karşılandı. Vakfı gezen ve eğitim birimlerinde gerçekleştirilen mesleki eğitim çalışmalarını yerinde inceleyen Dülger, burada eğitim gören kursiyerle de bir süre sohbet etti.

Vakfın yaptığı eğitim çalışmalarını anlatan Oya Coşkunöz, Türkiye’de Mesleki Eğitimin daha iyi noktalara gelebilmesi için yaptıkları projeler hakkında bilgi verdi.Coşkunöz Eğitim Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Sabahattin Dülger, milli ve yerli üretimi arttırmanın önemini vurgulayarak bu noktada mesleki eğitim veren kurum ve kuruluşların üretimin temelini oluşturduğunu belirtti.

Ziyaret sonunda Vakıf Müdürü Azize Gökmen, Sabahattin Dülger ve heyete Sevgi Evlerinde kalan çocuklar için yapılan eğitim çalışmalarında el emeğiyle üretilen ürünler hediye etti. 

15-11-201815-11-201815-11-201815-11-2018

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.