BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
01-05 HAZİRAN 2020 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN "ÖZEL EĞİTİM BULUŞMALARI BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI" BAŞVURU FORMLARI YAYINLANDI.
![01-05 HAZİRAN 2020 TARİHLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN](/www/images/mansetresim.png)
01-05 Haziran 2020 tarihleri arasında özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilerimizin velilerine ve öğretmenlerine/uzmanlarına yönelik gerçekleştirilecek olan "Özel Eğitim Buluşmaları Bilgilendirme Toplantıları"na ilişkin bilgiler ve elektronik başvuru formları için tıklayınız.