BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK DERGİSİ YAYIMLANDI

MİLLİ EĞİTİM ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK DERGİSİ YAYIMLANDI

 

 

Millî Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Millî Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi; özel eğitim, rehberlik ve psikolojik danışma alanında yapılan araştırmaların yer aldığı altı aylık, hakemli ve bilimsel bir dergi olarak ilk sayısı yayımlandı.

Millî Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi'nin; fen bilimleri ve sosyal bilimler alanlarında makaleler içeren bir veri tabanı olan TR Dizin de dizinlenmesine ve Dergipark sistemi içerisinde yer almasına yönelik çalışmalar da başladı.

Millî Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi'nin ilk sayısı 12 makale ile online ve basılı olarak yayımlanarak  http://orgm.meb.gov.tr/ozelegitimverehberlikdergisi/tr/pub/index.html adresinden erişime açıldı.

Her yılın ocak ve temmuz aylarında yayımlanacak olan derginin ikinci sayısı için makale başvuruları; 14 Haziran 2021 tarihine kadar ozelegitimrehberlikdergisi@meb.gov.tr mail adresi üzerinden alınacaktır.

 

 

 

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.