BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOSE ÖZEL ÇOCUKLAR MASA TENİSİ ŞENLİĞİ

BOSE ÖZEL ÇOCUKLAR MASA TENİSİ ŞENLİĞİ

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İl Millî Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) kapsamında 80 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen Özel Çocuklar Masa Tenisi Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen protokol kapsamında düzenlenen Büyükşehir Okul Sporları Etkinlikleri (BOSE) ile bu yıl da on binlerce öğrenci sporla buluşuyor. Sporun tabana yayılmasını ve her çocuğun oyun, fiziki etkinlik ve sporla buluşmasını hedefleyen BOSE çerçevesindeki Özel Çocuklar Masa Tenisi Şenliği, etkinliklerin en anlamlılarından biri oldu. BOSE kapsamında 80 öğrencinin katılımıyla BUSKİ spor salonunda gerçekleştirilen Özel Çocuklar Masa Tenisi Şenliği renkli görüntülere sahne oldu. Bursa'daki ortaokul ve liselerden 80 öğrencinin mücadele ettiği şenlik, öğrenci yakınları tarafından da dikkatle izlendi. Karşılaşma öncesi birbirlerine başarılar dileyerek masanın iki yanına geçen rakipler, çekişmeli maçın ardından kucaklaşarak tebrikleşti.

06-03-202206-03-202206-03-202206-03-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.