BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE BESOB VE BESVAK ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE BESOB VE BESVAK ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ile Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği (BESOB) Başkanı Fahrettin Bilgit arasında çifte protokol imzalandı. 

Genel ve Mesleki Eğitimler, Çalışanların İş Sağlığı Güvenliği Eğitimleri, İş Sağlığı Güvenliği Sektörel Eğitimleri ve Hijyen Eğitimi Verilmesine İlişkin İş Birliği Protokollerinden ilki Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği (BESOB) arasında; ikinci iş birliği protokolü ise Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Sağlık ve Eğitim Vakfı (BESVAK) arasında imzalandı.  

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile BESOB ve BESVAK arasında imzalanan protokollerle çalışanların İş sağlığı güvenliği eğitimleri, mesleki eğitimleri, kanuna dayandırılarak çıkartılan yönetmeliklerde belirtilen eğitimler, genel eğitimler, hijyen eğitimleri ve başarı değerlendirmesi yapılmayan, bilgilendirmeye yönelik kurslar/eğitimler düzenlenmesi ve başarılı olanlara belge verilmesini sağlamak hedefleniyor.

01-09-202201-09-202201-09-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.