BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÜLENT ALTINTAŞ OKULUM TEMİZ BELGELENDİRME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÜLENT ALTINTAŞ OKULUM TEMİZ BELGELENDİRME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş Sadettin Türkün Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarette Nilüfer ilçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Bilici ve İSGB Koordinatörü Sezai Kuruşçu da yer aldı. 

İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş MEB ve TSE tarafından hazırlanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu" kapsamında okullarda alınan tedbir ve düzenlemeleri yerinde İnceledi.  

Bu kapsamda Sadettin Türkün Ortaokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş, "Okulum Temiz Belgesi" kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar, alınan tedbir ve düzenlemelerle ilgili bilgi aldı. Yapılan denetimler neticesinde "Okulum Temiz Belgesi" almaya hak kazanan Sadettin Türkün Ortaokulunun Müdürü Asım Altuntaş, belgeyi Bülent Altıntaş'ın elinden aldı. Bülent Altıntaş okulun idareci ve öğretmenlerini kutladı.

01-09-202101-09-202101-09-202101-09-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.