BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÜLENT ALTINTAŞ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDULAR

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ BÜLENT ALTINTAŞ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ALİNUR AKTAŞ ÖZEL ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDULAR

Bursa'da ilk ders zilinin çalmasıyla öğrenciler uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitime başladı. Nilüfer Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve İl Millî Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş, özel çocukların heyecanına ortak oldu. 

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Bursa'da da 2021-2022 eğitim öğretim yılı tüm kademeleriyle yüz yüze eğitime başladı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Altıntaş, AK Parti İl Başkanvekili Kamil Bayramiç ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Muharrem Tüfekçi, Nilüfer Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret ederek eğitim öğretimin  ilk gününde öğrencileri yalnız bırakmadılar. Protokol, okulun seramik, tarım, mobilya ve iç mekan tasarım atölyelerini ziyaret ederek öğrencilerin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Öğrencilere dijital saat hediye eden Başkan Alinur Aktaş'a özel çocuklar tarafından hazırlanan çiçek takdim edildi.

06-09-202106-09-202106-09-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.