BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER BAŞKANLIĞINDA 'EĞİTİM ve ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI' YAPILDI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER BAŞKANLIĞINDA 'EĞİTİM ve ÖĞRETİM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI' YAPILDI

İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger başkanlığında 17 İlçe Millî Eğitim Müdürünün katılımıyla, Bursa Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda "Eğitim-Öğretim Değerlendirme Toplantısı" gerçekleştirildi.

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un geçtiğimiz günlerde açıkladığı "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında yapılacak çalışmaların ana gündem oluşturduğu toplantıda 2020-2021 eğitim ve öğretim yılı değerlendirilerek 2021-2022 eğitim ve öğretim yılında yürütülmesi planlanan çalışmalara yer verildi. 

Toplantıda, Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim ve AR-GE şubelerinde yürütülen çalışma ve projeler ile "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında yürütülecek çalışmalarla ilgili sunumlar yapıldı. 

İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında tüm yurtta yapılacak olan  "Telafide Ben de Varım" Programı kapsamında Bursa'daki okullarda yürütülecek çalışmalar, 2021-2022 eğitim ve öğretim yılına hazırlık kapsamında yapılacak çalışmalarla ilgili ilçe müdürleriyle istişarelerde bulundu. 

İlçelerde yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi, İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin açıklamaları, dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi. İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, uzaktan eğitim sürecinde yürüttükleri özverili çalışmalarından dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürlerine teşekkür etti.

15-06-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.