BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER KARACABEY'DE EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELEDİ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER KARACABEY'DE EĞİTİM YATIRIMLARINI İNCELEDİ

Karacabey'de bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, İlçedeki eğitim yatırımlarında incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necdet Sezer ve Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin'in de katıldığı ziyaretlerde İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger'in ilk durağı Karacabey Ticaret Borsası oldu. Sabahattin Dülger daha sonra Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan, Meclis Başkanı Mehmet Durmaz ve Genel Sekreter Özer Yarışlı ile birlikte yapımını Karacabey Ticaret Borsası'nın üstlendiği Cumhuriyet İlkokulu'nun ek binasının yapılacağı yerde incelemelerde bulundu. Sabahattin Dülger, Cumhuriyet İlkokulu'nun yapımını üstlenen Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Sabahattin Dülger, Necdet Sezer ve Emin Dingin ile birlikte yapımı Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası tarafından tamamlanan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi ziyaret etti.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Kırbaş'ın da hazır bulunduğu ziyarette Sabahattin Dülger: "Eğitim camiamız adına Oda Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü nezdinde tüm Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası yöneticilerine ve üyelerine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Yapımı tamamlanan Karacabey TSO Mesleki Eğitim Merkezi en ileri teknolojik imkânlarla donatılmış. Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası her şeyiyle müthiş bir eseri Karacabey'e kazandırmış. Milli Eğitim olarak bizler de bundan sonra ilçe sanayicisi ile birlikte bu okuldan nitelikli elemanlar yetiştirmeye devam edeceğiz." dedi.

Karacabey TSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü de "Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi tüm olanaklarıyla ilçe sanayicisinin ve esnaflarımızın hizmetindedir. Oda üyelerimizin ve ilçemizdeki diğer esnafların en büyük sıkıntılarından olan nitelikli ara eleman ihtiyacımızı burada gerçekleştirilecek eğitim, seminer, mesleki yeterlilik kurumu sınavları ile karşılayacağız. Oda üyelerimiz bu kurumu asla bırakmayacak. Her türlü eğitim, seminer, sınav ve toplantılarını burada gerçekleştirecek. Gece gündüz demeden bu mekanizmayı çalıştırarak ilçemizin nitelikli ara eleman ihtiyacını karşılayacağız" ifadelerini kullandı.

26-10-202026-10-202026-10-202026-10-202026-10-202026-10-2020

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.