BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ SABAHATTİN DÜLGER'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Bugün aziz milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde başlattığı ve büyük fedakârlıklarla kazandığı eşsiz zafer neticesinde kurulan Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Türk milleti, tarih boyunca büyük kahramanlıklar göstermiştir. Aziz milletimiz, yaşadığımız tüm badireleri birlik ve beraberliğinden ödün vermeden aşmayı başarmış; Cumhuriyetimizin kuruluşundaki ortak duygular ve hedef etrafında kenetlenerek bugünlere gelmiştir.

Kendi vatanımız üzerinde hür ve bağımsız yaşama iradesinin vücut bulduğu bir eser olan Cumhuriyetimiz, muasır medeniyet seviyesine ulaşmak için attığımız adımların en önemlisidir. Özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz olmak üzere ülkemizin her bir ferdi, Cumhuriyetini ve millî egemenliğini yorulmadan her zaman koruyacak ve sahip olduğumuz değerlere bağlılığını devam ettirecektir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi ve ülkemize, milletimize hizmeti geçenleri rahmet, minnet ve şükranla anıyor; milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

Sabahattin DÜLGER 

İl Millî Eğitim Müdürü

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.