BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Ahmet ALİREİSOĞLU'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Ahmet ALİREİSOĞLU'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Bugün, hep birlikte Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü kuruluş yıl dönümüne kavuşmanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. Şanlı tarihimizin altın halkalarından biri olan Cumhuriyetimizin ilanının 100'üncü yılında başta eğitim camiamız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyorum.

Bu vesileyle bir kez daha Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile kahraman silah arkadaşlarını minnetle anıyor; canları pahasına bu vatanı bize emanet eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet niyaz ediyorum.

Türkiye Yüzyılında; kapsayıcı ve fırsat eşitliğine dayanan eğitim anlayışımızla kalite eşliğinde büyüyen bir eğitim ortamını inşa ederken geleceği bugünden birlikte yazıyor, Bakanlığımızın liderliğinde aynı heyecan ve aynı anlayışla var gücümüzle çalışıyoruz. Üreten, yaratıcı ve eleştirel düşünebilen, iletişimi güçlü ve iş birliğini özümseyen nesillerin gelişimini destekliyor ve yarını evlatlarımızla birlikte planlıyoruz. Türkiye Yüzyılı eğitimin yüzyılı olacak.

Bu düşüncelerle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı bir kez daha tebrik ediyor, başta eğitim camiamız olma üzere milletimize sağlık, huzur ve esenlik diliyorum. Şehitlerimizin ruhları şad olsun! Cumhuriyetimizin 100'üncü yıldönümü kutlu olsun!

Dr. Ahmet Alireisoğlu

İl Millî Eğitim Müdürü

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.