BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM İLE İL MÜFTÜĞÜ GENÇLER İÇİN ELELE VERİYOR

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa İl Müftülüğü ve Erguvan Gençlik Derneği arasında Bursa merkez ve ilçelerinde bulunan Kur’an Kursları ve Camilere ait mekanlarda açılacak olan kurslarla ilgili işbirliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay ve Erguvan Gençlik Derneği Başkanı Mustafa Bülbül tarafından imzalandı
İL MİLLİ EĞİTİM İLE İL MÜFTÜĞÜ GENÇLER İÇİN ELELE VERİYOR

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa İl Müftülüğü ve Erguvan Gençlik Derneği arasında Bursa merkez ve ilçelerinde bulunan Kur’an Kursları ve Camilere ait mekanlarda açılacak olan kurslarla ilgili işbirliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay ve Erguvan Gençlik Derneği Başkanı Mustafa Bülbül tarafından imzalandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, imzalanan bu protokol kapsamında Cami ve Kur’an Kurslarına ait bölümlerde gençlere yönelik eğitimler verileceğini söyledi. Halk eğitim merkezlerinde görevli eğitmenlerle müftülükçe görevlendirilecek öğreticilerin görev yapacağı kurslarda ebru, süsleme, spor branşları v.b birçok alanda eğitimler verileceğini belirten Sarıkaya, açılacak olan kurslarda gerek kursiyerlere, gerekse eğitici olarak görev alacak tüm paydaşlara başarı dileklerinde bulundu.

08-12-2015

 

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.