BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Komisyonu toplantısı Demirtaşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi.
İL MİLLİ EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Komisyonu toplantısı Demirtaşpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’nın başkanlık ettiği komisyon toplantısına Maarif Müfettişleri Başkanı Yavuz Bayar, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ataman, komisyonda görevli okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Komisyon toplantısında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, “Bu komisyonda çok değerli görüş ve öneriler paylaşılıyor. Burada verilen öneriler, alınan kararlar Bursa eğitimi adına yapacağımız çalışmalara ışık tutacaktır. Komisyonda yer alan tüm katılımcılara eğitime verdikleri ve verecekleri destekler için teşekkür ediyoruz” dedi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ataman da, İl Milli Eğitim Komisyonunda alınan kararlardan mevcut mevzuat hükümleri kapsamında uygulanabilecek olanların İl Milli Eğitim Müdürü’nün teklifi ve Vali´nin onayı üzerine uygulamaya konacağını ifade etti.

Toplantıda, komisyon üyelerine bir önceki komisyon toplantısında alınan kararlar ve yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verildi. İl Milli Eğitim Komisyonunda, İlçe Milli Eğitim Komisyonlarında alınan ve komisyon üyelerinden gelen talep ve öneriler görüşülüp karara bağlandı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.