BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz’un başkanlığını yürüttüğü İl Milli Eğitim Komisyonu Olağanüstü Toplantısı, BTSO Eğitim Vadisi UZEM Toplantı Salonunda 11/02/2016 tarihinde gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ataman, komisyonda görevli okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Toplantı Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ekrem Koz’un açılış konuşmasıyla başladı. İl  Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Ataman, İl Milli Eğitim Komisyonu’nun yeni yapılan okullara ad verilmesi, protokol ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’nin teklifleri doğrultusunda okul isim değişikliğinin mevcut mevzuat hükümleri kapsamında değerlendirilmesi üzerine toplandıklarını ve alınacak kararların İl Milli Müdürü’nün teklifi ve Vali´nin onayı üzerine uygulanmaya başlayacağını ifade etti. Komisyon üyelerine bir önceki komisyon toplantısında alınan kararlar ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verildi. İlçe Milli Eğitim Komisyon Toplantılarından ve komisyon üyelerinden gelen talep ve öneriler görüşülüp karara bağlandı.

 12-02-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.