BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SARIKAYA BOYALICA İLKOKULUNDA

İznik Boyalıca İlkokulunu ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, okulda bir takım incelemelerde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SARIKAYA BOYALICA İLKOKULUNDA

İznik Boyalıca İlkokulunu ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, okulda bir takım incelemelerde bulundu.

Okul öğrencileri ve öğretmenleriyle görüşen Veli Sarıkaya, okullara gerçekleştirdikleri ziyaretlerde idareci ve öğretmenler ile yüz yüze bir araya geldiklerini, bunun da eğitim öğretimi değerlendirme ve sorunları yerinde tespit etme konusunda çok yararlı olduğunu söyledi.

Başarılı bir eğitim öğretim yılı geçmesi için çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Sarıkaya, “Geleceğe yön verecek bir toplum oluşturmak için eğitim ve öğretimin ne kadar önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız, yeni bir eğitim-öğretim maratonuna başlamış bulunmaktalar. Çocuklarımıza en kaliteli hizmeti sunmak istiyoruz. Çalışmalarımızı da eğitim-öğretimde en yüksek çizgiyi yakalamak üzere sürdürüyoruz" dedi.

Köy okullarının önemli bir misyon yüklendiğini belirten Veli Sarıkaya, “Köy okullarımızın bulunduğu bölgelerin kültür merkezleri olduğunu düşünüyorum. Öğretmenlerimiz sadece öğrencilerimize hizmet vermiyor. Burada öğrenci velilerimizin ve köy halkının da ihtiyacı olan konularda eğitim almalarını sağlıyorlar. Öğrencilerimizin gelişimi ve yönlendirilmesinde büyük pay sahibi olan öğretmenlerimiz, aynı zamanda köy halkının da gelişimine önemli katkılar sağlıyor” dedi.

Hocahasan Mahallesi İlkbahar Caddesi No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.