BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VELİ SARIKAYA´DAN KELES ÇIKARMASI

Keles ilçesini ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, ilçe okullarında bir takım incelemelerde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VELİ SARIKAYA´DAN KELES ÇIKARMASI

Keles ilçesini ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, ilçe okullarında bir takım incelemelerde bulundu.

Keles ilçesindeki okulları ziyaret eden ve eğitim çalışmalarını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Keles Kaymakamı Bünyamin Karaloğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şemsi İşleyen’i makamında ziyaret etti.

Veli Sarıkaya, Keles Kaymakamlığı görevinden ayrılarak yeni görev yerine gidecek olan Kaymakam Bünyamin Karaloğlu’na ilçe eğitimine sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti. Müdür Yardımcısı Necdet Sezer’in de katıldığı ziyarette Keles İlçesindeki okullarda yapılan eğitim çalışmalarını yerinde inceleyen Veli Sarıkaya, okullarda öğretmen ve öğrencilerle de bir araya geldi.

Keles İmam Hatip Lisesinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Veli Sarıkaya, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin yetişmesinde en önemli unsurun öğretmen olduğunu biliyoruz. Ülkemizin geleceğinin eğitimcilerin yaptığı çalışmalara bağlı olduğuna inanıyoruz. Hızla gelişen ve değişen Dünyamıza ayak uydurmak ve çağı yakalamak için öğretmenlerimizin kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerini arzu ediyoruz” dedi. Keles’te gerçekleştirilen eğitim çalışmalardan memnuniyetini de dile getiren Sarıkaya, Keles ilçesinde görev yapan idareci ve öğretmenleri başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

Öğrencilere vakitlerini boşa geçirmemelerini öğütleyen Veli Sarıkaya, “Ülkemizin geleceğine yön verecek gençlerimizin en önemli sermayesi zaman ve bilgidir. Bu nedenle gençlerimizden zamanlarını en verimli şekilde değerlendirmelerini, gerekli bilgiye ulaşarak kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini istiyoruz” dedi ve gençlere bol bol kitap okumalarını tesviye etti.

    

Hocahasan Mahallesi İlkbahar Caddesi No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.